Shes pula dhe gjela

Shitet nga: Agim 24 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten pulat dhe gjelat Amroka rac e paster .Qimimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim