Shes rama per blet

Shitet nga: Gzimi 14 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes rama per blet me shumic dhe pakic ramat jan te prodhuara nga druri I blinit shesim rama te montuar dhe qmontuar shesim me porosi te interesuarit mund te lajmrohen 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim