Shes rama per blet

Shitet nga: Gzimi 21 Jan 01:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes kapaka , ushqimore , funa rama per blet te prodhuara nga blini dhe te gjitha llojet e tjera per blet shesim me shumic dhe pakic per cilesi ju garantoj vet I prodhojna te gjitha llojet shesim me shumic dhe pakis me porosi sa ju konvenon ramat I shesim te montuar , me bira , sa ju konvenojn dhe qkokel ( te pa montuar ) te pa montuar ma lir vin te interesuarit mund te thirin ne nr te telefonit 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim