Shes rama per blet

Shitet nga: Gzim 11 Shk 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes rama per blet nga druri I blinit te garantume nga blini shesim me shumic dhe pakic shesim te qmontuar dhe te montuar te gjitha llojet te interesuarit mund te lajmrohen 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim