Shesim. Sanaka , rama , funda , ushqimore , kapaka

Shitet nga: G.Perquku 03 Pri 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Gjindemi ne ceceli te vushtrris shesim te gjitha materialet qe ju nevoiten bletes me nje qmim te voltishum te cilet I prodhojm bet si psh sanaka rama nga druri I blinit ushqimore funda kapaka shesim.me shumic dhe pakic shesim me porosi te interesuarit mund te vijn ti shikojn mund te thirrin ne tel 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim