Shesim.rama per blet me qmim te voltishum

Shitet nga: Gzimi 17 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim rama per blet me qmim shum te voltishum rama I marojna vet jan nga druri I Blinit ramat I shesim.me.shumic me pakic te montuar dhe qmontuar te interesuarit mund te lajmrohen ne nr tel 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim