Shiten dy qifte të pulave Italinka Gold dhe Silver

Shitet nga: Abdullah 09 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet qifti i Italinkave Gold Original , Gjeli me 2 pula janë rrethë 9 muajshë kurse një pulë është veres i banë dy vite. Qmimi 100 €. Si dhe shitet qifti i Italinkave Silver, 1 Gjel e dy pula, Gjeli është i ri rrethë pes muajsh. Qmimi 55 €.
Tel. 049-134838. ose 045-535722. apo në Viber - WatssApp +38649134838.
Pulat mundë ti shiqoni në video live në facebook në adresen Shpeztaria e Kosoves ose në adesen në facebook "Italiankat e Vushtrrisë" .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim