Shitet LOPA

Shitet nga: Hajrush 06 Maj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet Lopa

Raca: Hollshtajn
Sasia e qumshtit: 25 Litra

Lopa ka tash viqin e dyte dhe ai eshte mashkull

Qmimi: 1,700 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim