Shitet vici

Shitet nga: Salih 17 Sht 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Vici eshte i majmerise, eshte mashkell dhe i ka afer 12 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim