Sillazh Misri

Shitet nga: 049273061 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten 200 thas sillazh.Sillazhi eshte shum i mir dhe kualitet eshte bere nkohen e duhur nuk i eshte marr asni kallamoq andaj osht shum i fort me tgjitha energjit proteinat me ni fjal osht kualitet sillazhi osht kta nfoto te interesuarit let kontaktojn ket numer 049273061 me viber eshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim