Vezë të fllanzave apo shkurtëza Japoneze

Shitet nga: Driton 23 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim vezë të fllanzave për inkubim dhe konsum siç e dimë këto vezë kanë efekte sheruese për gjdo gjë lajmrohuni në nr e telefonit dhe porositni vezet për qelje.

Tel : 044525221 049144773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim