Vez t pulave italianka brahamka t kuqe dhe t zeza

Shitet nga: feriz 11 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes vez t katunit vezët jan t freskëta vezet jan t pulave italianka t hinta dhe brahanka t kuqe dhe t zeza nese doni t merrni informata kontaktoni n keta numer 044 196 747 ose 049 196 747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim