Veze te fresketa te races se paster Amrok

Shitet nga: cima 22 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim veze te freskta te races Amrok .race e paster dhe shum e mire.dhe jan ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim