Viç mashkull

Shitet nga: ardin 08 Pri 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet viqi mashkull, 3 muajsh.
Qmimi 3.3 per kg.
Per ma lir nuk e lam per mat mir nuk e gjan veq lodhesh!


Kontakto ne: 044332506 dhe ne viber +38649212373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim