Viqi ne shitje!

Shitet nga: Idriz 19 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Viqi eshte mashkull dhe i ka 2 muaj e gjysme!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim