amrok

Shitet nga: amrok 17 Nën 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes xhelin Amrok rac e paster oshte i ri i i ka 7 muj i vaksinum dhe shum i shendosh muni dhe viber me kontaktu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim