italjanka

Shitet nga: italjank 31 Gsh 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes 3 pula dhe ni xhel italjan bardh jon te shnosha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim