lopa me viq

Shitet nga: Fatmiri 24 Jan 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
shitet lopa me viq mashkull i nekcis u shtu me 15 janar viqi i tret lopa ipet me garancion esht shum e mir dhe e urt me mjel i qet mbi 20 litra tamel nese e mban kuptohet ju mirepresim Dashefc nr.044 377 469 dhe 049 848 609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim