pulat Amrok

Shitet nga: pulat 07 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes vez te freskta dhe zogj te races se paster Amrok
veze jan nga 1 euro per cop
zogjet nga 2 Euro copen (1javesh)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim