shes lop bars dhe me viq

Shitet nga: vali 07 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes lop barsa dhe lop me viq lop me garancione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim