shes lupen 18-20 litra

Shitet nga: faik 27 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Vushtrri
shes luopn me 18 20 litra qumsh lopa ska behane viqin ja kena da lopa esht e urt ne kullos esht e urt per femi dhe per lop lopa esht 1 muj barse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim