shiten lopa dhe mshtjerra spari

Shitet nga: Rexhep 18 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 001 200 EUR

Komuna: Vushtrri
shiten lopa dhe mshtjerra qimim i lopes osht 1300 ndresa qimi i mshtjerres osht 1200 lopa pjell me 5 mars kurse mshtjera me 10 maj qimi i negociushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim