shitet lopa me viq

Shitet nga: azem 23 Shk 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes lopen me viq dhe pa viq qmimi me viq 1100 pa viq 850 osht e mir e urt e hes qumsht ka 10 deri 12 litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim