viqa meshkuj

Shitet nga: mehdi 19 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes 2 viqa te races simentalk 3 muajsh te cilet pin tamel dhe hajn ushqim. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim