zogj

Shitet nga: ceni 20 Pri 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes zogj italjan silver amrok piklana dhe te thjesht viberi 37744423717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim