Maqinen per nxierrjen e kompirav edhe qepve

Shitet nga: selim 19 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Maqina Osht e ardhur nga Germania osht firm GJermana maqina osht ne gjendje shum te mir Rroutullohet per mes kardanit ka rroten e hekrit maqina osht 1 renshe Jem ne Fshatin breznic 3 kilomtra larg magjistrales prishtin mitrovic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim