Cnc

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Alby Shped 05 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Sharra
Cnc
Kanteric
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim