Invetorin super te ri te rrymes

Shitet nga: Kusha 10 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet invetori i ri me 1000 VA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim