Makin per qepje..

Shitet nga: Allma 03 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makin per qepje ne gjendje shum te rregullt pa as nje defekt , e po sa ardhun nga Suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim