Makina për vendosje të unazave në ceradë

Shitet nga: Hanefi 01 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina për vendosje të unazave në ceradë janë pneumatike dhe mund të vendosen vegla për të gjitha llojet e unazave, shpimi mund të bëhet drejtpërdrejt ose me makinën elektro-pneumatike në foto2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim