Makina per AutoLarje

Shitet nga: Osman 08 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten makinat per autolarje per cdo informat na kontaktoni ne numrin
044197502 qmimi osht i volitshem dhe me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim