Makine per abs Mobileri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-Swiss 11 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina e llojit Bradnt KD69
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim