Makineri Maqina Per Dyer Dhe Dritare nga PVC

Shitet nga: Xhavit 28 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat e posa ardhura nga perendimi per prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC.
Makinat jan me servise te rrugullta ne gjendje shum te mire te gatshme për tu futur menjëhere ne prodhim.

MAKINA PER LARJEN E XHAMAVE HOTMELL TAVOLIN PUNE DHE MAKIN PER ARGON GAZ .

Makina për saldim një koke si dhe me dy koka

Makina për prerje precize me dy koka.

Makina për pastrim

Makina për hapjen e vrimave te ndryshme (Bagllamave)

Makina për hapjen e vrimave për drenazh.

Makina per prerjen e këndeve (Llajsne)

Makin per prerjen e metalit

Kompresor

Thithse per pluhur te sharres

Ipko/Vala 049/044 212527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim