Dy grilla per pula

Shitet nga: Bajram 23 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes dy grilla per pula per ma shum info kontakto ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim