Frizë per embelsira

Shitet nga: islam 19 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frizi per embelsira eshtë ne gjendje shum te mirë eshtë i perdorur vetem 6 muajë i gjatë 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim