Furr per Pizza

Shitet nga: betim 23 Pri 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

495 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr special per resaurant gjersija e brendshme 70x50 e ardhur nga Zvicra shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim