Invertar per fast food

Shitet nga: shpetim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet invertari mund te kontaktoni edhe viber +38649895331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim