Karriga me tavolina

Shitet nga: Faruk 24 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten disa komoleta te karrigav she tavolinav per veranda-tarrasa.
Karrigat she tavolinat Jan ne gjendje te mire dhe open.me cmim te volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim