Paisje per dugoj

Shitet nga: Daut 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shank , Tavolina , Frigorifera , Karriga , Inventor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim