Tavolinë me 4 karrika

Shitet nga: metal te dibrani 21 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
tavolinë me 4 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim