Toster

Shitet nga: arsim 06 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
tosteri osht ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim