U SHIT FLM MERRJEP.Aparat per Kafe ARIETE FUTURMAT

Shitet nga: Besnik 10 Maj 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR   500 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin e kafes Ariete Futurmat ne gjendje te rregullt, i ardhur nga Danimarka, aparati eshte ky qe e shihni ne foto, qmimi: 500 euro, per me shum informata lajmrohuni ne numrin e telefonit +37745345204, mund te me shenoni edhe ne viber. Te lajmrohen vetem bleresit serioz. Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim