Raftat per lokal market butik

Shitet nga: Veton 12 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes raftet pet market butik shum pak i perdorur 7.8 meter gjatsi 700 euro po ashtu dy rath rumullak dhe nje i drejt per varse tesh per butik dhe 7 hekra muri varse 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim