Invertar per Butik

Shitet nga: Shefki 24 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shitet komplet invertari per butik. Invertari eshte ne gjendje shume te mire dhe gjindet ne Vushtrri.
Invertari permban:
-Rafta
-Kuklla per veshje femrash
-Kuklla per veshje meshkujsh
-Tavolina xhami
-Tavolina druri
-Varese per maica,kmisha,farmerka
-Drite etj,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim