Linia pet prodhimin e dyerve dhe dritareve

Shitet nga: shera 15 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shitet linia per pridhimin e dyerve dhe dritareve nga alumini dhe plastika di dhe roletnav te ndryshme qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim