Makina te ndryshme

Shitet nga: Nazmi 04 Pri 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
makina te ndryshme
1.Makin per punimin e patosit dhe laminatit dhe per punimin e derrasave dekoruese .qmimi:1250euro
2.Makin Cerkullar per carje te derrasave deri ne 10cm qmimi: 490euro
3.Sharre per kende , dhe drejt , levizese deri 10 cm qmimi: 520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim