Mjete dhe Makina per Mishtore

Shitet nga: Ilmi 15 Shk 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shiten Mjetet dhe Makinat ne gjendje te rregullta per Mishtore
Dy Frigorifer
Kumore
Mbeshtjellse
Formuse e Pleskavicave
Sharre per eshtra
Mbajtese
Thika, Massat etj. Te ardhura nga Gjermania
Peshore etj.

Cmimi me Marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim