Bejm hapjen e kanaleve dhe temelav me minibager

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: arbnor 05 Krr 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
bejm hapjen e kanaleve dhe temelav me minibager dhe ngjeshjen e dheut

Tel. 045 247 920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim