Elektro bëjm instalimin e rrymes elektrike ne sh..

Shitet nga: elektro 11 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE: PROJEKTE ELEKTRIKE NE OBJEKTE TE ULTA DHE TE LARTA SI NE LOKALE A PO SHTEPI.


NDRIQIME PERSONALE DHE PUBLIKE SI DHE BEJM MONTIMIN E LLUSTERAVe.

tel 049-588-939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim