Kryejm pune me bager ne tere teritorin e Kosoves

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T PROGRESS 14 Nën 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
N.P.T PROGRESS Drenas kryen te gjitha llojet e puneve me bager si : rregullimin e kanalizimeve, hapjen e temeleve, rrafshimin e siperfaqeve te ndryshme, rrenimin e objekteve,si dhe pune tjera ne tere teritorin e Kosoves me cmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim